انتقال ارز دیجیتال

انتقال ارز دیجیتال

نحوه کار به این شکل است که فروشنده ارز دیجیتال خود را برای فروش با قیمت انتخابی ثبت می کند، خریدار پس از انتخاب پیشنهاد مورد نظر مبلغ ریالی آن را به حساب «امن سپار» واریز می کند، فروشنده ارز دیجیتال را به والت خریدار منتقل می کند و در نهایت پس از تائید انتقال، مبلغی که خریدار به حساب «امن سپار» واریز کرده بود به حساب فروشنده واریز می شود.

شروع
انتقال دامنه

انتقال دامنه

در صورتی که قصد دارید دامنه ای را خرید و فروش کنید می توانید با استفاده از امن سپار به روشی مطمعن این کار را انجام دهید . امن سوار به صورتی خودکار پس از انتقال دامنه مبلغ را به فروشنده انتقال میدهد.

شروع
فروش محصول

فروش محصول

برای خرید و فروش محصول می توانید با ذکر کالا یا خدمات مد نظر خود هزینه ی آن را امن سپاری کنید ما پس از تایید شما هزینه را به حساب طرف معامله واریز می کنیم

شروع
بهبود رنک الکسا

بهبود رنک الکسا

امن سپار به صورت خودکار رتبه الکسای سایت شما را بررسی کرده و مبلغ مورد توافق را پس از انجام کار انتقال خواهد داد

شروع
افزایش دنبال کننده

افزایش دنبال کننده

با استفاده ار روبات های شبکه های اجتماعی امن سپار به صورت خودکار کانال صفحه یا گروه شما را رصد کرده و مبلغ مورد توافق را پس از رسیدن به تعداد مورد نظر شما برای تبلیغ کننده آزاد می کند.

شروع
گارانتی برگشت پول

گارانتی برگشت پول

در صورتی که خدمات خود را با گارانتی برگشت پول ارایه می دهید می توانید با امن سپار این اطمینان را به کاربران خود بدهید که می توانند در دوره زمانی که شما تضمین می کنید پول خود را پس بگیرند.

شروع